Прибирання квартир

Уборка квартир Киев
Уборка квартир Киев

Якщо ви шукайте компанію, яка надає професійні клінінгові послуги з прибирання в Києві та околицях, тоді ви знаходитесь там, де потрібно. Наша пропозиція спрямована на тих, хто цінує чистоту!

Пропозиція по прибиранню квартири

Співпраця з нашою компанією може здійснюватися в кілька етапів. Перший раз наші фахівці прибирають квартиру дуже ретельно і миють вікна, щоб довести її до ідеального порядку. Прибирання квартир - це для вас прикрий обов'язок і ви потребуєте постійної допомоги, ми рекомендуємо скористатися нашою послугою регулярного співробітництва за привабливою ціною.


Прибирання квартир Київ - додаткові послуги:


Комплексне прибирання квартир Вартість (грн.)
прибирання однокімнатної квартири
1250
прибирання двокімнатної квартири
1750
прибирання трикімнатної квартири
2250
Приватний будинок до 150 м²
3250
За більш детальною інформацією та за вартістю послуг звертайтеся до наших менеджерів з тел.:
(067) 111-71-86
або пишіть на e-mail: info@biocleaning.kiev.ua

Дивитися всі ціни

«БиоКлининг» виконує прибирання не тільки квартир, але і будинків, а також щоденне прибирання офісів та інших приміщень в Києві і околицях. Це дозволило нам отримати уявлення про щоденне прибирання, а також дізнатися і проаналізувати вимоги клієнтів. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб якість надаваних нами послуг прибирання було на найвищому рівні.

 

Як ми виконуємо прибирання в квартирі

Кожне завдання з прибирання квартир розглядатися індивідуально. Ми підбираємо для Вас відповідну угоду в залежності від ваших потреб. Із задоволенням виконуємо як разову, так і регулярне прибирання. Займаємося також швидким прибиранням, а значить, реалізуємо ваше замовлення через кілька годин після отримання заявки. Якщо ваша квартира знаходиться в місті Київ і ви хочете позбутися неприємного зобов'язання, яким є прибирання квартир, не соромтеся звертатися.
Телефонуйте прямо зараз (044) 561 71 86.

Прибирання квартир

Чому варто скористатися послугами «БиоКлининг»

Співробітники клінінгової компанії "БиоКлининг" виконають за Вас комплексне прибирання квартир, вони здатні впорається з будь-якою кількістю сміття незалежно від поверху та інших труднощів. Довіривши нам замовлення, ви можете бути спокійні і впевнені, що чисто скрізь. За допомогою нашої послуги по Ви позбудетеся від пилу, бруду і непотрібного сміття. Завдяки багаторічному досвіду ми гарантуємо професійну і швидку прибирання, зберігаючи при цьому найпривабливіші ціни.

Наша компанія вже багато років стрімко розвивається, ми зацікавлені у наданні послуг високої якості, маємо спеціалізовану команду і обладнання пристосоване для виконання клінінгових послуг. Виконувавши будь-які великі та малі замовлення. Систематично товарний асортимент миючих засобів, купуємо обладнання, наймаємо нових фахівців і навчаємо старих. Все це робиться для того, щоб надавати послуги з прибирання квартири в ще більш професійний спосіб.